Rodzaje hula hoop Różności Wielki świat

HULA-HOOP ZE STANÓW

HULA-HOOP ZE STANÓW

Related Posts

6 Comments

 1. SoeSolution

  Hej! :)
  Czytam twojego bloga od dłuższego czasu i wreszcie zdecydowałam się napisać!
  A nie lepiej….wspierać naszego rodzimego producenta kółek? Hulafit prowadzi sprzedaż kółek polipro (sama nie wiedziałam z jakiego są materiału, dopóki nie zapytałam i nie poradziłam, żeby uzupełnili o tą wiadomość strony), mam od nich kółko sportowe, składane polipro i polipro nieskładane.
  Są wspaniałe! A pochwalić jeszcze trzeba obsługę – Justyna to najukochańsza osóbka pod słońcem, kiedy w hula składanym uszkodził się przycisk, dostałam kółko zastępcze – polipro nieskładane, które było prezentem :). A kiedy okazało się, że jest delikatnie wgniecione z winy kuriera (spokojnie, ja jestem taka pechowa i wszystko mi się psuje, nowiutki komputer po tygodniu umarł), dostałam kolejne polipro.
  Brzmi to trochę jak reklama, ale hulafit naprawdę zasługuje na pochwałę :)
  https://www.youtube.com/watch?v=OUBmqc1tQ-s – dodatkowo nagrania z mojego kanału, które pokazują, jak taśmy pięknie się błyszczą :)
  Pozdrawiam i ściskam cieplutko,
  Soe :), trzymam kciuki, żeby w nowym roku pojawiało się jeszcze więcej notek na hulajduszy!

  1. Avatar photo

   gosia

   Dziękuję ogromnie za wartościowy komentarz. Ja właśnie na takie wiadomości czekam! Chcę się od innych hulaczy dowiadywać o sprawdzonych producentach kółek :) Cieszę się ogromnie, że jest w Polsce sprzedawca polypro i super, że jest ktoś, kto je poleca. Postaram się nawiązać kontakt z Hulafit i napisać coś więcej o ich działalności. Jest mi bardzo miło, że czytasz Hulajduszę :) polecam się na przyszłość – pisz komentarze, kiedy tylko masz ochotę :))
   PS. Filmik super!!!

   1. SoeSolution

    Dziękuję, kręcenie było świetną zabawą :) Szczerze mówiąc – chętnie bym z tobą pokręciła, często bywam w Gdańsku ;)
    Polecam zadzwonić – Justyna jest super serdeczna i kochana :).

    1. Avatar photo

     gosia

     Chętnie! Odezwij się, najlepiej jak będzie już trochę cieplej :) mam ogromne zaległości w kręceniu, kółka mi się zakurzyły… potrzebuję trochę czasu i nowej motywacji.

     1. SoeSolution

      Z chęcią się odezwę! W Gdańsku będę dziesiątego lutego, ale to chyba jednak zbyt chłodno na kręcenie :p

 2. POLYPRO Z POLSKI. I KONKURS!

  […] PS. Dziękuję Justynie Otapowicz i HulaFit – marce przyjaznej hulaczom – za pomoc w przygotowaniu niniejszego wpisu :) A Juście W. za pomoc w przygotowaniu konkursu :) Więcej o hula-hoop polipropylenowych przeczytacie tutaj: Moje pierwsze polypro Polypro: skąd się wzięło i dlaczego każdy chce je mieć Hula-hoop ze Stanów […]

Leave a Reply