O nas

Kilka lat temu postanowiłam sprawdzić, jak to się dzieje, że to się kręci. A potem się wkręciłam! A że nie dość mi było kręcenia, to postanowiłam o tym napisać. Stronę niniejszą stworzył najlepszy programista pod słońcem, Marin Treselj, i tak to się zaczęło.

Projekt zaplanowany był grupowo (a przynajmniej w dwugłosie), ale wyszedł indywidualny i subiektywny, z gościnnym udziałem Justy. Planuję go dalej rozwijać, w pojedynkę lub nie :)

Po co jest Hulajdusza.eu?

Bo chciałabym zainteresować Trójmiasto hula hop i pokazać różne oblicza zwyczajnej obręczy, może nawet zarazić Was “amerykańską gorączką”.

Chciałabym Was poznać, więc jeśli interesujecie się hula hop od dawna lub chcielibyście zacząć, a może po prostu podzielić się jakimś hula hopowym odkryciem – piszcie. Ja mam na imię Gosia i mieszkam w Gdańsku.

Chciałabym zaprosić Was na wspólne kręcenie – jak na razie organizacja plenerów idzie nam opornie (z braku czasu), ale niedługo znowu wiosna :)

Jeśli lubicie Facebooka, polubcie też Hulajduszę na Facebooku!

Pocztę elektroniczną ślijcie tu: gosia@hulajdusza.eu

gosia hulajdusza hula hoop

 

A na dowód, że Trójmiasto hula – oto film zrealizowany w czerwcu 2013 przez Grupę Obiektywni, z udziałem Babz Robinson, prześwietnej hooperki, którą miałyśmy okazję poznać. Ta dzika natura to Gdańsk Wrzeszcz. Scenariusza nie napisał nikt :) Ciąg dalszy nastąpi!

 

A zatem – koła w ruch!