Rodzaje hula hoop

HULA HOOP SKŁADANE

HULA HOOP SKŁADANE

Related Posts

13 Comments

 1. Ola Julian via Facebook

  Przenośne hula hop polipropylenowe są też łączone za pomocą jednego klipsa – można je rozłączyć i po prostu ciaśniej zwinąć. Mam takie, chociaż nie korzystam często z tej opcji. Ale samo polypro jest bardzo fajne, więc dobrej zabawy z nim życzę :) A z ciekawości, jaki rozmiar zamówiłaś?

 2. Hulajdusza.eu via Facebook

  wiem wiem ale w Polsce znalazłam tylko nieskładane polypro 90 cm. Zamówiłam :) Potem składane znalazłam w Niemczech i zamówiłam 95 cm dla siebie i 100 dla Justy :) Widzę, że cenowo wyjdzie podobnie jak z UK. Próbowałam niedawno takich kółek i mega mi się podobały :) nie mogę się doczekać, aż przybędą!!

 3. Ola Julian via Facebook

  ooo, a to w Polsce to gdzie? O ile dobrze zrozumiałam ;) Ale to czekam na relację :)

 4. Hulajdusza.eu via Facebook

  otóż zupełnie przypadkiem… w sklepie dla gimnastyczek artystycznych :) http://www.gimnastyka-artystyczna.com/obrecz-do-gimnastyki-rodeo.htm powinno przyjść w tym tygodniu więc opowiem szczegółowo i zrecenzuję :)

 5. Ola Julian via Facebook

  o jaaaaa, znam ten sklep, bo się zawsze na allegro zachwycam ich wzorami i nie wiedziałam, że mają takie cuda. Szkoda tylko, że nie ma innych kolorów.

 6. Hulajdusza.eu via Facebook

  polipropylen mają tylko biały…

 7. Ola Julian via Facebook

  no właśnie tego żałuję, tak to już pewnie bym klikała zamówienie, nie lubię tego koloru ;) A mogłabyś w recenzji ująć, czy ten biały przepuszcza światło? Bo może na LEDa bym je sobie kupiła…

  1. Avatar photo

   gosia

   Dzięki za linka! Fajne tylko trochę drogie… O ile dobrze pamiętam, takie koło miała dziewczyna, którą poznałam przypadkiem w Krakowie, a ona kupiła je od Francuza w Indiach :)

 8. Anna Mazur

  Ja mam zapinane na metalowe klipsy takie same jak w rurkach od odkurzacza.

  Plastikowe, takie jak w punkcie a, też miałam – z Wetbilda. Szajs jakich mało. Uderzyłam tym raz w ścianę, lekko – i już jedno spięcie poszło, potem kolejne w staciu z ziemią. Za to gąbka, jaką było owinięte koło – super!

 9. MINĄŁ ROK! : Hulajdusza!

  […] i Hula Hoop Składane to artykuły, które zaliczyły największą ilość odwiedzin (jeśli wierzyć statystykom na […]

Leave a Reply