Zrób-to-sam

VINTAGE HULA HOOP DOMOWEJ ROBOTY CZYLI DIY!

VINTAGE HULA HOOP DOMOWEJ ROBOTY CZYLI DIY!

Related Posts

6 Comments

 1. Anna Mazur

  Pierwsze starcie z błotem i trawą zabije materiał. Nie wyobrażam sobie prania. Można zastąpić taki materiał taśmami materiałowymi. Mają te same wzorki a można nimi okręcić dorodną sportówkę. Potem czyścisz ścierką, zmieniasz średnio raz na dwa miesiące, bo to słaba taśma, raczej do kręcenia w domu w talii, dla efektu, no ale jak chce się mieć tanio ładne koło, to polecam, robiłam :)

  1. Avatar photo

   gosia

   Właśnie dlatego to kółko jest do zadań specjalnych i jak piszesz “dla efektu” :D na zdjęciach ślicznie wygląda. Nie będzie raczej ze mną jeździć po świecie ;)
   A gdzie kupujesz taśmy materiałowe? szukam ich od jakiegoś czasu i mam namierzony sklep online (jeszcze nie zdążyłam go sprawdzić) ale każdy nowy adres ma znaczenie! :) Bo wcale niełatwo takie taśmy znaleźć… plus, z tego co wiem, w UK są śliczne taśmy, ale kosztują swoje.

 2. Iza

  Zainspisowałaś mnie! Również bałagani mi się kółko z Decathlon, także lecę dzisiaj po ten klej i działam. Kokardki na wykończenie – bezcenne:) Pozdrawiam:D

  1. Avatar photo

   gosia

   Bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze oklejanie pieknie sie udalo!

 3. Kornela M.

  Genialny patent. Podoba mi się :) Chyba sobie coś takiego zrobię, bo szyję dość sporo i ciągle mi zostają jakieś resztki, z którymi nie zawsze wiadomo, co zrobić.
  Dobry klej do takich pierdół to Magic. Klei niemal wszystko do niemal wszystkiego. Mam też pistolet z klejem na gorąco, ale warstwa kleju już zostaje taka konkretna.

  Mam jedno kółko, które sobie zrobiłam sama, ale to raczej takie do ćwiczeń w domu, oklejone taśmą izolacyjną, nadżartą już szynszylowym zębem kilka razy, a drugie się kurzy w kącie i czeka na przeróbkę – i to chyba przejdzie metamorfozę :)

  Pozdrawiam serdecznie :)

  1. Avatar photo

   gosia

   Cieszę się! Chętnie zobaczę efekty! Zazdroszczę tego szycia, bo chciałabym potrafić, ale nie potrafię (co może nawet dałoby się zmienić) ale z czasem gorzej na dodatkowe hobby :) Pozdrawiam!

Leave a Reply