O mnie

Cześć!

Mam na imię Gosia. Jestem hula-hooperką, blogerką, mamą, managerką i adeptką montażu video. Lubię pisać, tańczyć, składać w całość filmowe układanki, podróżować i obserwować świat.

W 2012 roku wpadłam na pomysł, by założyć blog hulajdusza.eu. Byłam wówczas totalną entuzjastką kręcenia, pragnącą zarażać innych miłością do plastikowych obręczy. Tych parę lat wstecz hula-hoop było rozrywką całkiem niszową, o której w polskim internecie niewiele pisano, a ja chciałam, by rodzime hula-hooperki (i hula-hoopiści ;) miały i mieli dostęp do bazy przydatnych informacji, najpiękniejszych inspiracji, by stworzyć taki wirtualny punkt spotkań.

gosia hulajdusza hula hoop

Dzisiaj jest nas więcej, coraz więcej! Hula-hooperów, stron internetowych, są polskie tutoriale, jest instagram (z którym wciąż nie mogę się dogadać ;)) Tym bardziej jest mi miło, że zaglądacie na Hulajduszę, która mimo że rzadziej publikuje, to stara się mieć dla Was jak najciekawszy content :)

Hulajdusza obecna wciąż kręci, chociaż na trochę wolniejszych obrotach. Wciąż jest entuzjastyczna: namawia i promuje, ale zamiast hula-hoopowej eksplozji w środku obręczy szuka spokoju i harmonii. Pragnie pokazywać, że każda mama i każda managerka może kręcić hula-hoop jeśli tylko ma na to ochotę. W parku i we własnej kuchni. Prawdopodobnie też w biurze :)

Za to ze zdwojoną energią składam nowe filmy, nie tylko hula-hoopowe i uczę się filmowego montażu. Chętnie złożę w całość Wasze własne – osobiste, specjalne projekty video.

Zapraszam na hulajduszowego YouTube, Facebooka i Instagram

Pocztę elektroniczną ślijcie na: gosia@hulajdusza.eu

Koła w ruch!